HellermannTyton 166-50924 CNV-PG21-M32 Závitový adaptér kov PG21 1 ks
Kód: C606150
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 408,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato řada zahrnuje závitníky pro zmenšení a zvětšení závitů.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | kov |
| Vlastnosti vlnité trubky | bez halogenů |
| vnější závit | PG21 |
| vnitřní závit | M32 |
| Materiál | mosaz |
| Číslo výrobce | 166-50924 |
| Typ (výrobce) | CNV-PG21-M32 |
| Materiál | Poniklovaná mosaz |
| Vnější průměr | PG21 |
| Provozní teplota | -100 - +300 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +300 °C |
| Teplota (min.) | -100 °C |
| Kategorie produktu | Závitový adaptér |
