HellermannTyton 166-21906 HGL42-SM-M40 hadicová spojka černá 35.50 mm rovná 1 ks
Kód: C606598
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 650,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Rovná, jednodílná rychlá průchodka s mosazným vnějším závitem, včetně těsnění hadice a těsnící podložky. Odpovídá IP66, IP67, IP68 a IP69k. Vysoká pevnost v tahu, velmi odolná proti rozpouštědlům a olejům. Bez obsahu halogenů, síry a fosforu.
Rozsah dodávky
- Bez pojisté matice
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| vnitřní Ø | 35.50 mm |
| Vlastnosti vlnité trubky | bez halogenů · odolné vůči olejům |
| Vhodné pro (husí krky) | Gaine de protection HelaGuard |
| Materiál | polyamid |
| Provedení (úhel) | rovná |
| Číslo výrobce | 166-21906 |
| Typ (výrobce) | HGL42-SM-M40 |
| Materiál | Polyamid 6.6 · Poniklovaná mosaz |
| Provedení | šroubový nástavec hadice; |
| Protipožární vlastnost | Odpovídá UL94 V2 |
| Typ | M40 |
| Provozní teplota | -50 - +135 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +135 °C |
| Teplota (min.) | -50 °C |
| Kategorie produktu | hadicová spojka |






