TRU COMPONENTS 1570910 BS1000-FR3 ochranný oplet černá PET 12.70 do 12.70 mm metrové zboží
Kód: C1570910
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Samouzavírací ochranný oplet pro snadnou dodatečnou montáž. Díky velké flexibilitě je všestranně použitelný. Odolný vůči UV záření a chemikáliím a proti roztržení a oděru.
Vybavení
- Hrubá tkanina
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Barva | černá |
| Průměr kabelového svazku (rozsah) | 12.70 do 12.70 mm |
| Vlastnosti hadice s opletem | s ochranou proti ohni · hrubý oplet |
| Materiál | PET |
| Číslo výrobce | 542882 |
| Typ (výrobce) | BS1000-FR3 |
| Průměr svazku (max.) | 12.70 mm |
| Průměr svazku (min.) | 12.70 mm |
| Max. dodací množství v ks | 22 m |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | ochranný oplet |
