Delock 18852 18852 ochranný oplet černá polyester 2 m 10 mm (max) 1 ks
Kód: C3381667
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 520,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ochranný oplet od Delock je vhodný pro svazování volně ležících kabelů, elektrických vedení nebo drátů, které chrání před nečistotami nebo poškozením.
Smršťovací
Ochranný oplet se po přidání kabelu automaticky uzavře.
Vynikající odolnost
Oplet se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a žáruvzdorností.
Opakovaně použitelné
Kabely a hadice lze několikrát přidat nebo odstranit.
Lze stříhat na potřebný rozměr
Pomocí řezačky za horka lze individuálně zkrátit délku opletu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- samouzavírací
Vlastnosti
- Délka: cca 2 m
Průměr: cca 9 mm
Průměr svazku: Max. 10 mm
Provozní teplota: -40 °C až 125 °C.
Opakovaně použitelné
Materiál: polyester
Třída požární odolnosti: 94V-2, VW-1
Barva: černá
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vnější délka | 2 m |
| Průměr kabelového svazku (rozsah) | 10 mm (max) |
| Vlastnosti hadice s opletem | samouzavírací |
| Materiál | polyester |
| Číslo výrobce | 18852 |
| Typ (výrobce) | 18852 |
| Průměr svazku (max.) | 10 mm |
| Teplota (max.) | 125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | ochranný oplet |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Průměr | 9 mm |

