Panduit SE150P-TR0 ochranný oplet černá PET 57.20 do 25.40 mm metrové zboží
Kód: C547150
Výrobce: Panduit
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 299,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Roztažný ochranný oplet zajišťuje ochranu proti oděru pro kabely, vedení, hadice apod. Velmi dobře roztažný oplet je odolný proti vlhku a horku a je velmi lehký. Vhodný pro nepravidelné tvary.
Vybavení
- bez halogenů
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Barva | černá |
| Průměr kabelového svazku (rozsah) | 57.20 do 25.40 mm |
| Vlastnosti hadice s opletem | bez halogenů |
| Materiál | PET |
| Číslo výrobce | SE150P-TR0 |
| Typ (výrobce) | SE150P-TR0 |
| Materiál | Polyethylentereftalát |
| Průměr svazku (max.) | 25.40 mm |
| Průměr svazku (min.) | 57.20 mm |
| Max. dodací množství v ks | 61 m |
| Provozní teplota | -70 - +125 °C |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -70 °C |
| Kategorie produktu | ochranný oplet |
