TRU COMPONENTS TC-MB1/8203 označovací klip na kabely Otisk (Kabelový značkovač) 8 Rozsah vnějšího průměru 3 do 3.60 mm
Kód: C1593402
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Otevřené značkovací objímky pro dodatečnou montáž. Speciální dorazové body uvnitř objímky zajišťují pevné uchycení bez přetáčení a posouvání. Díky tomu jsou značky kdykoliv čitelné.
Vybavení
Počet markerů: 10
Otisk (Kabelový značkovač): 8
Rozsah dodávky
- 10 kusů.
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Barva | oranžová |
| Vnější výška | 4.5 mm |
| Vnější délka | 4 mm |
| Rozsah vnějšího průměru | 3 do 3.60 mm |
| Bezhalogenový | Ano |
| Otisk (Kabelový značkovač) | 8 |
| Vlastnosti klipu s označením | odolná vůči UV záření · zajišťovací výstupek · k dodatečné montáži |
| Materiál | polyamid |
| Typ označení | čísla |
| Série (Kabelový popisovač) | MB1 |
| Číslo výrobce | 1593402 |
| Vhodné pro vnější průměr (max.) | 3.60 mm |
| Vhodné pro vnější průměr (min.) | 3 mm |
| Počet markerů | 10 |
| Barevné kódování | Ano |
| Teplota (max.) | +85 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | označovací klip na kabely |


