HellermannTyton 594-91104 TAG137LA4-1104-WHCL kabelové značení Helatag 31.75 x 22.80 mm Barva aktivního pole: bílá počet štítků: 24
Kód: C546331
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 272,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Štítky Helatag® pro laserovou tiskárnu jsou vyrobeny z odolných materiálů v průmyslové kvalitě. Lze je potisknout v běžné laserové tiskárně.
Použití:
Díky velmi kvalitnímu polyesterovému provedení jsou tyto štítky vhodné především pro označovaní žil a kabelů. Ochranná fólie zabraňuje opotřebení nebo zašpinění štítku.
Demo verzi a aktualizace nastavení štítku Tagprint PRO 1.0 lze stáhnout online v sekci Download na stránkách HellermanTyton.
Potisk je velmi ostrý a ihned odolný proti rozmazání
Polyesterové štítky
Vybavení
- Potisk je velmi ostrý a ihned odolný proti rozmazání
Polyesterové štítky
Rozsah dodávky
- 24 etiket na 1 listu DIN A4
| Technické parametry | |
| Množství | 1 listů |
| Barva | bílá · transparentní |
| Vnější délka | 67.70 mm |
| Vnější šířka | 31.75 mm |
| Potisknutelná plocha | 31.75 x 22.80 mm |
| počet štítků | 24 |
| Vlastnosti etiket na kabely | odolné vůči vysokým teplotám · s ochranným laminováním · odolné vůči olejům · voděodolné · odolné vůči rozpouštědlům |
| Barva aktivního pole | bílá |
| Materiál | polyester |
| Řada (výrobce štítků) | Helatag |
| Číslo výrobce | 594-91104 |
| Typ (výrobce) | TAG137LA4-1104-WHCL |
| Materiál | Vysoce průhledná polyesterová fólie s bílým popisovacím místem |
| Délka ploch pro potištění | 31.75 mm |
| Šířka ploch pro potištění | 22.80 mm |
| Vnější průměr | Min./max. 7.1/14.3 mm |
| Typ | TAG130LA4 |
| Etikety na každém listu | 24 |
| Provozní teplota | -40 - +150 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +150 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | kabelové značení |





