HellermannTyton 598-92527 TAG125FB-270-YE kabelové značení Helasign 38 x 11 mm Barva aktivního pole: žlutá počet štítků: 220
Kód: C546527
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 898,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pružné štítky v rámečku vyrobené ze zářivě žluté vlněné tkaniny. Výborně se hodí k označení kabelů a vodičů, součástek, spínačů a jiných zařízení. Štítky jsou odolné proti olejům, vodě a prachu a jsou beze zbytků odstranitelné. Drží také na nerovném povrchu. První strana složky optimálně chrání štítky před prachem a špínou. S každou složkou HELASIGN je dodáván nástroj pro čisté umístění štítků (máte-li např. znečištěné ruce).
Pro dosažení profesionálního popisu doporučujeme značkovač T82, který je naplněn rychleschnoucím a UV odolným inkoustem.
| Technické parametry | |
| Množství | 10 listů |
| Barva | žlutá |
| Potisknutelná plocha | 38 x 11 mm |
| počet štítků | 220 |
| Vlastnosti etiket na kabely | odolné vůči otěru · odolné vůči olejům · voděodolné · odolné vůči nečistotám |
| Barva aktivního pole | žlutá |
| Materiál | vinyl |
| Řada (výrobce štítků) | Helasign |
| Číslo výrobce | 598-92527 |
| Typ (výrobce) | TAG125FB-270-YE |
| Materiál | Typ 270, povinylovaná tkaná folie, žlutá |
| Délka ploch pro potištění | 38 mm |
| Šířka ploch pro potištění | 11 mm |
| Typ | TAG125FB-270-YE |
| Etikety na každém listu | 22 |
| Provozní teplota | -40 - +121 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +121 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | kabelové značení |

