HellermannTyton 526-01714 HFX12-35P-SP-YEWH kabelové značení Helafix 35 x 12 mm Barva aktivního pole: žlutá počet štítků: 110
Kód: C547485
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 572,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HFX štítky jsou vyvinuty speciálně pro použití s popisovači Helafix. Jsou dodávány ve formátu DIN A4 a lze je potisknout pomoc laserové tiskárny nebo popsat pomocí označovacího pera. Každá list štítku HFX je dodáván ve dvou barvách (žluté na přední straně a bílé na zadní straně).
Upozornění: Software je pouze v EN nebo DE jazykové mutaci. Pro snadný potisk doporučujeme software Tagprint PRO nebo jednodušší tiskové šablony pro MS Windows® Word, které lze stáhnout online v sekci Download na stránkách HellermanTyton.
Rozsah dodávky
- 110 etiket
| Technické parametry | |
| Množství | 1 listů |
| Barva | žlutá |
| Rozměry, hodnoty | (W x H) 35.0 x 12.0 mm |
| Potisknutelná plocha | 35 x 12 mm |
| počet štítků | 110 |
| Vlastnosti etiket na kabely | odolný vůči UV záření · odolné vůči rozpouštědlům |
| Barva aktivního pole | žlutá |
| Materiál | polyester |
| Řada (výrobce štítků) | Helafix |
| Číslo výrobce | 526-01714 |
| Typ (výrobce) | HFX12-35P-SP-YEWH |
| Materiál | Polyester |
| Délka ploch pro potištění | 35 mm |
| Šířka ploch pro potištění | 12 mm |
| Typ | HFX12-35P |
| Etikety na každém listu | 110 |
| Provozní teplota | -70 - +160 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +160 °C |
| Teplota (min.) | -70 °C |
| Kategorie produktu | kabelové značení |

