Phoenix Contact 0800061 EML (24X4)R značení přístrojů Druh montáže: nalepení Potisknutelná plocha: 24 x 4 mm bílá Počet markerů: 1000 1000 ks
Kód: C2616937
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 822,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Etiketa, role, bílá, nepopsaná, popis: Thermomark R, Thermomark X, Thermomark s, typ montáže: Lepení, velikost štítku: 24 x 4 mm
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1 role á 1000 jednotlivých značek = 1000 značek
| Technické parametry | |
| Množství | 1000 ks |
| Barva | bílá |
| Potisknutelná plocha | 24 x 4 mm |
| Vlastnosti označení kabelů | potisknutelné · odolné proti šetření · bez obsahu silikonu · bez obsahu halogenů |
| Vhodné pro řadu (označování kabelů) | zařízení a spínače · univerzální vložka |
| Materiál | polyester |
| Druh montáže | nalepení |
| Řada (označení kabelů) | EML |
| Typ (výrobce) | EML (24X4)R |
| Délka ploch pro potištění | 24 mm |
| Šířka ploch pro potištění | 4 mm |
| Počet markerů | 1000 |
| Etikety na každém listu | 1000 |
| Teplota (max.) | +150 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | značení přístrojů |
