Hongshang H-2(Z)102.0 - 50.8 smršťovací bužírka bez lepidla černá 102 mm 50.80 mm Poměr smrštění:2:1 metrové zboží
Kód: C1553251
Výrobce: Hongshang
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 709,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Vybavení
metrové zboží
Poměr smrštění: 2:1
černá
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 102 mm
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Materiál | polyolefin |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | tenkostěnná · ohnivzdorná · vysoce flexibilní |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | H-2(Z)102.0 - 50.8 |
| Typ (výrobce) | H-2(Z)102.0 - 50.8 |
| Max. dodací množství v ks | 15 m |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 50.80 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 102 mm |
| Teplota smršťování (min.) | +70 °C |
| Tloušťka stěny (po smrštění) | 1.30 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka bez lepidla |
