Hongshang HRA2 115/34 smršťovací bužírka s lepidlem černá 115 mm 34 mm Poměr smrštění:4:1 1.22 m
Kód: C1553361
Výrobce: Hongshang
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 112,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
1.22 m
Poměr smrštění: 4:1
černá
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 115 mm
Rozsah dodávky
- Dodávka ve svazcích o délce 1.22 m
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1.22 m |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Materiál | polyolefin |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | se středně silnou stěnou · odolná vůči UV záření |
| Poměr smrštění | 4:1 |
| Číslo výrobce | HRA2 115/34 |
| Typ (výrobce) | HRA2 115/34 |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 34 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 115 mm |
| Teplota smršťování (min.) | +120 °C |
| Tloušťka stěny (po smrštění) | 3.20 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka s lepidlem |
