TRU COMPONENTS 1566771 smršťovací bužírka bez lepidla modrá 25 mm 12.50 mm Poměr smrštění:2:1 5 m
Kód: C1566771
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 366,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Tenkostěnná smršťovací bužírka pro izolaci a označení. V praktickém zásobníku pro snadnou manipulaci. Pro označení a svazkování kabelů i jako elektrická izolace pro kabelové spojky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
modrá
Obsahuje: 5 m
Poměr smrštění: 2:1
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 25 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 5 m |
| Barva | modrá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | ohnivzdorná · odolná vůči chemikáliím · vysoce flexibilní |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | 544972 |
| Typ (výrobce) | B2G5-9 BL |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 12.50 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 25 mm |
| Teplota smršťování (min.) | +70 °C |
| Tloušťka stěny (po smrštění) | 0.87 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -55 °C |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka bez lepidla |
