HellermannTyton 300-30952 smršťovací bužírka bez lepidla červená 9.50 mm 4.70 mm Poměr smrštění:2:1 5 m
Kód: C1995604
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 814,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
K dispozici v 10 velikostí - od 1,2 mm do 25,4 mm. Balení v zásobníku umožňuje snadnou manipulaci a bez prachu i po Anbruch a usnadňuje skladování. Vhodné pro HIS-servisní stanice použití jsou spolehlivé elektrickou izolaci a ochranu před mechanickými vlivy
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
5 m
Poměr smrštění: 2:1
červená
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 9.50 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 5 m |
| Barva | červená |
| Bezhalogenový | Ne |
| Materiál | polyolefin |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | tenkostěnná · potisknutelná |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | 300-30952 |
| Typ (výrobce) | HIS-PACK-9.5/4.7-PO-X-RD |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 4.70 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 9.50 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka bez lepidla |
