BKL Electronic 074121 smršťovací bužírka černá 19.1 mm 9.5 mm Poměr smrštění:2:1 50 m
Kód: C3402610
Výrobce: BKL Electronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 686,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- Vysoce výkonná polyolefinová tepelně smršťovací bužírka
Poměr smrštění 2:1, -55° / + 135 °C.
Vnitřní Ø 19,1 až 9,5 mm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 50 m |
| Barva | černá |
| Vnější délka | 100 m |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | 074121 |
| Typ (výrobce) | HST-100 PRO |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 9.5 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 19.1 mm |
| Teplota smrštění (max.) | +135 °C |
| Teplota smršťování (min.) | -55 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka |
