LAPP 61742506 smršťovací bužírka černá 19.1 mm 9.5 mm Poměr smrštění:2:1 50 m
Kód: C3443906
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 799,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
PROTECT-HF RW 19,1/9,5 BK smršťovací bužírka; průměr kabelu: 19,1mm - 9,5 mm; polyolefin; černá; bez halogenů
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
50 m
Poměr smrštění: 2:1
černá
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 19.1 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 50 m |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ano |
| Materiál | polyolefin |
| Poměr smrštění | 2:1 |
| Číslo výrobce | 61742506 |
| Typ (výrobce) | PROTECT-HF RW 19,1/9,5 BK |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 9.5 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 19.1 mm |
| ETIM FeatureGroupID | EC000217 |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka |


