Electronic Garage EG25CA076 smršťovací bužírka s lepidlem černá 39 mm 13 mm Poměr smrštění:3:1 25 m
Kód: C3589072
Výrobce: Electronic Garage
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 741,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
25 m
Poměr smrštění: 3:1
černá
Jmenovitý průměr (před smrštěním): 39 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 25 m |
| Barva | černá |
| Bezhalogenový | Ano |
| Materiál | PE |
| Specifikace teplem smrštitelných bužírek | s lepidlem uvnitř |
| Poměr smrštění | 3:1 |
| Číslo výrobce | EG25CA076 |
| Typ (výrobce) | EG25CA076 |
| Jmenovitý průměr (po smrštění) | 13 mm |
| Jmenovitý průměr (před smrštěním) | 39 mm |
| Teplota smrštění (max.) | 125 °C |
| Teplota smršťování (min.) | 80 °C |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | smršťovací bužírka s lepidlem |
