HellermannTyton 111-03004, T30R-PA66-RD, stahovací pásky, 3.50 mm, 150 mm, červená, odolná vůči povětrnostním vlivům, 100 ks
Kód: C542530
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 272,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozměry | (L x l) 150 mm x 3.5 mm |
| Barva | červená |
| Rozměry, hodnoty | (L x l) 150 mm x 3.5 mm |
| Bezhalogenový | Ano |
| Vlastnosti (stahovací pásek) | odolná vůči povětrnostním vlivům |
| Ozubení | vnitřní |
| Materiál | polyamid 6.6 |
| Číslo výrobce | 111-03004 |
| Typ (výrobce) | T30R-PA66-RD |
| Materiál | PA66 |
| Délka kabelové spony | 150 mm |
| Šířka kabelové spony | 3.50 mm |
| Nejmenší přídržná síla | 135 N |
| Typ | T30R |
| Ø svazku | 35 mm |
| Ø svazku (max.) | 35 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +105 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | stahovací pásky |


