PB Fastener ABVS 230, ABVS 230, kuličkový pásek stahovací, 8.70 mm, 300 mm, přírodní, 10 ks
Kód: C543778
Výrobce: PB Fastener
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Barva | přírodní |
| Ozubení | vnější |
| Materiál | polyetylén |
| Číslo výrobce | ABVS 230 |
| Typ (výrobce) | ABVS 230 |
| Materiál | Polyetylén PE |
| Délka kabelové spony | 300 mm |
| Šířka kabelové spony | 8.70 mm |
| Ø svazku (max.) | 50 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +85 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | kuličkový pásek stahovací |

