Icotek KT 4/4 kabelová průchodka s drážkami Průměr svorky (max.) 4 mm elastomer šedá 1 ks
Kód: C418702
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 21 mm x 21 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější délka | 21 mm |
| Vnější šířka | 21 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Charakteristiky krytu | s drážkami |
| Materiál | elastomer |
| Číslo výrobce | 39909 |
| Typ (výrobce) | KT 4/4 |
| Provedení | Kabelová průchodka s drážkou |
| Průměr svorky (max.) | 4 mm |
| Průměr svorky (min.) | 4 mm |
| Pro Ø kabelu | 4x 4 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -30 °C |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |
