Icotek KT 17 s drážkami 18 mm, elastomer, šedá, 1 ks
Kód: C418715
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 42 mm x 41.5 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější délka | 42 mm |
| Vnější šířka | 41.5 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Charakteristiky krytu | s drážkami |
| Materiál | elastomer |
| Číslo výrobce | 41217 |
| Typ (výrobce) | KT 17 |
| Materiál | Elastomer |
| Provedení | Kabelová průchodka s drážkami |
| Průměr svorky (max.) | 18 mm |
| Průměr svorky (min.) | 17 mm |
| Pro Ø kabelu | 17 - 18 mm |
| Provozní teplota | -30 - +90 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -30 °C |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |
