Icotek QT 11 12 mm, elastomer, šedá, 1 ks
Kód: C418800
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Bezhalogenový | Ne |
| Materiál | elastomer |
| Číslo výrobce | 42511 |
| Typ (výrobce) | QT 11 |
| Průměr svorky (max.) | 12 mm |
| Průměr svorky (min.) | 11 mm |
| Pro Ø kabelu | 11 - 12 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |
