Icotek KEL-DPZ 24/14 destička pro kabelové průchodky Průměr svorky (max.) 22 mm polyamid, elastomer šedá, černá 1 ks
Kód: C418821
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 055,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 147 mm x 58 mm |
| Barva | šedá · černá |
| Vnější délka | 147 mm |
| Vnější šířka | 58 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | polyamid · elastomer |
| Číslo výrobce | 43700 |
| Typ (výrobce) | KEL-DPZ 24/14 |
| Materiál | Polyamid/elastomer |
| Průměr svorky (max.) | 22 mm |
| Průměr svorky (min.) | 3.2 mm |
| Pro Ø kabelu | 10x 3,2 - 6,5 mm, 4x 16 - 22 mm |
| Provozní teplota | -40 - +90 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | destička pro kabelové průchodky |
