Icotek KEL-DP 25/4 8 mm, elastomer, šedá, 1 ks
Kód: C418858
Výrobce: Icotek
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 299,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø) 32 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější Ø | 32 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Krytí | IP65 |
| Materiál | elastomer |
| Montážní otvor | 25 mm |
| Číslo výrobce | 43533 |
| Typ (výrobce) | KEL-DP 25/4 |
| Materiál | Elastomer |
| Průměr svorky (max.) | 8 mm |
| Pro Ø kabelu | 4x 8 mm |
| Provozní teplota | -40 - +90 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | destička pro kabelové průchodky |
