Phoenix Contact 1424481 kabelová průchodka M20 plast černá 5 ks
Kód: C1828043
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 103,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Odolnost proti UV záření.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 5 ks |
| Barva | černá |
| Krytí | IP68 |
| Vnější závit | M20 |
| Materiál | plast |
| Číslo výrobce | 1424481 |
| Typ (výrobce) | G-INS-M20-M68N-PNES-BK |
| Průměr svorky (max.) | 14 mm |
| Průměr svorky (min.) | 10 mm |
| Délka závitu | 10 mm |
| Velikost klíče | 27 mm |
| Teplota (max.) | +100 °C |
| Teplota (min.) | -20 °C |
| Kategorie produktu | kabelová průchodka |
