Norma 3627000026 Objímka se spirálovým závitem 3627000026 Průměr kabelového svazku (rozsah) 20 do 32 mm šestihranná hlava šroubu 1 ks
Kód: C1421030
Výrobce: Norma
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 184,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Objímka se spirálovým závitem
Průměr kabelového svazku (rozsah) 20 do 32 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější šířka | 14.3 mm |
| Průměr kabelového svazku (rozsah) | 20 do 32 mm |
| Bezhalogenový | Ne |
| Vlastnosti držáku kabelu | šestihranná hlava šroubu |
| Materiál | ocel |
| Číslo výrobce | 3627000026 |
| Typ (výrobce) | 3627000026 |
| Průměr svazku (max.) | 32 mm |
| Průměr svazku (min.) | 20 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | Objímka se spirálovým závitem |
