Hebotec HHZ-2 upevňovací prvek 1020-020C 1 ks
Kód: C3411234
Výrobce: Hebotec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HEBOCLIP pro montážní lištu s odlehčením tahu
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
upevňovací prvek
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 12.9 mm |
| Vnější délka | 52.8 mm |
| Vnější šířka | 15.1 mm |
| Materiál | Pružinová pásová ocel · ocel |
| Číslo výrobce | 1020-020C |
| Typ (výrobce) | HHZ-2 |
| Kategorie produktu | upevňovací prvek |
