Hebotec HLZ 8/10 kabelová spona 1035-022C 1 ks
Kód: C3411348
Výrobce: Hebotec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HEBOCLIP pro děrovaný plech s odlehčením od tahu pro otvor 8 x 8 mm, šířka průřezu 2 mm, vzdálenost otvorů 42 mm
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
kabelová spona
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Vnější výška | 16.4 mm |
| Vnější délka | 48.2 mm |
| Vnější šířka | 15.1 mm |
| Materiál | Pružinová pásová ocel |
| Číslo výrobce | 1035-022C |
| Typ (výrobce) | HLZ 8/10 |
| Kategorie produktu | kabelová spona |
