Donau Elektronik 110-0 lanko/ licna, 1 x 0.04 mm², červená, 10 m
Kód: C1437297
Výrobce: Donau Elektronik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 126,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
1žilové provedení - 0,04 mm ² (5 x 0,1 mm) - izolovaný plast - 10 metrů
Tento text byl přeložen strojově.
Upozornění: Pokud je produkt dodávaný jako metrové zboží (libovolná metráž), může být dodán rozdělený po částech. Pro objednání tohoto produktu vcelku nás prosím předem kontaktujte: objednavky@conrad.cz
Rozsah dodávky
- Kroužek o délce 10 m
| Technické parametry | |
| Množství | 10 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 1 x 0.04 mm² |
| Barva | červená |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.04 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | flexibilní provedení |
| Číslo výrobce | 110-0 |
| Typ (výrobce) | 110-0 |
| Materiál | Měděná licna, neizolovaná |
| Jmenovité napětí | 500 V |
| vnější Ø | 0.60 mm |
| Max. rozsah teploty, pevný | 85 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -40 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | 85 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -5 °C |
| Počet drátů (část 1) | 1 x |
| Stavba vodiče | 1 x 5 x 0,1 |
| Zkušební napětí | 1200 V |
| Kategorie produktu | lanko/ licna |
