LAPP 91353/1 vysokoteplotní vodič, ÖLFLEX® HEAT 350 SC, 1 x 1.50 mm², bílá, metrové zboží
Kód: C603704
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Použití všude tam, kde jsou extrémní teploty: vysoké pece a tavení skla · Chemická a elektrárenská výstavba · Motorová výstavba · Výstavba pecí · Výstavba osvětlení a přístrojů. Typ - Zero-Flame SC 350:
Lanko jemného vodiče z poniklovaných měděných drátů speciálního fóliového vinutí, izolace žil z vinutí skleněného vlákna a impregnovaného pletiva skleněného vlákna.
Upozornění: Pokud je produkt dodávaný jako metrové zboží (libovolná metráž), může být dodán rozdělený po částech. Pro objednání tohoto produktu vcelku nás prosím předem kontaktujte: objednavky@conrad.cz
Vybavení
- -50 až +350 °C
| Technické parametry | |
| Typ kabelu | ÖLFLEX® HEAT 350 SC |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 1 x 1.50 mm² |
| Barva | bílá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 1.50 mm² |
| Bezhalogenový | Ano |
| Izolační materiál | skelná vata |
| Vlastnosti kabelu | žáruvzdorný · samozhášecí |
| Číslo výrobce | 91353/1 |
| Typ (výrobce) | ÖLFLEX® Zero-Flame SC 350 |
| Provedení | SC 350 |
| Jmenovité napětí | 500 V |
| vnější Ø | 3.50 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Jmenovité napětí U0 | 300 V |
| Max. rozsah teploty, pevný | +350 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -50 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +350 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -50 °C |
| Počet drátů (část 1) | 1 x |
| Zabaleno | Ne |
| Vnější průměr | 3.5 mm |
| Stavba vodiče | VDE 0295; Třída 5/IEC 60228; Poniklované |
| Typ kabelu | Vysokoteplotní žíla |
| Jmenovité napětí | U0/U: 230/400 V |
| Zkušební napětí | 1500 V |
| Šířka x výška | 1.5 mm² |
| Radius ohybu | Pro flexibilní použití (max. 260 °C): 15x vnější Ø, pevné uložení: 5x vnější Ø |
| Provozní teplota | -50 -až+350 °C (předpokladem je dostatečné větrání) °C |
| Identifikační kód drátu | |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | vysokoteplotní vodič |
