LINDY 35621 Lindy - Audio-Adapter - Stereo-Stecker (W) bis Stereo Mini-Klinkenstecker (M) jack audio adaptér [1x jack zástrčka 3,5 mm - 1x jack zásuvka 6,3 mm]
Kód: C1846714
Výrobce: LINDY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 99,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Stereo audio adaptér jack3.5mm na jack 6.3mm jack pozlacená zásuvka
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Audio adaptér stereo s pozlacenými konektory s 1x 3,5 mm stereo jack zástrčka / 1x 6,3 mm jack, např. pro HiFi sluchátka k MP3 přehrávači
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0 cm |
| Provedení kabelu | adaptér |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | jack zástrčka 3,5 mm |
| Typ konektoru B (výstup) | jack zásuvka 6,3 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | audio |
| Kanály náhlavní sady | stereo |
| Typ připojení (monitor) | jack |
| Kategorie produktu | audio adaptér |
![LINDY 35621 Lindy - Audio-Adapter - Stereo-Stecker (W) bis Stereo Mini-Klinkenstecker (M) jack audio adaptér [1x jack zástrčka 3,5 mm - 1x jack zásuvka 6,3 mm]](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18056946-lindy-35621-lindy-audio-adapter-stereo-stecker-w-bis-stereo-mini-klinkenstecker-m-jack-audio-adapter-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-jack-zasuvka-6-3-mm.jpg?n=lindy-35621-lindy-audio-adapter-stereo-stecker-w-bis-stereo-mini-klinkenstecker-m-jack-audio-adapter-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-jack-zasuvka-6-3-mm&v=)