Hama 00205194 jack audio adaptér [1x jack zásuvka 3,5 mm - 1x jack zástrčka 6,3 mm] černá
Kód: C2475512
Výrobce: Hama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 131,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0 cm |
| Provedení kabelu | adaptér |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | jack zásuvka 3,5 mm |
| Typ konektoru B (výstup) | jack zástrčka 6,3 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | audio |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | jack |
| Kategorie produktu | audio adaptér |
![Hama 00205194 jack audio adaptér [1x jack zásuvka 3,5 mm - 1x jack zástrčka 6,3 mm] černá](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17508771-hama-00205194-jack-audio-adapter-1x-jack-zasuvka-3-5-mm-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-cerna.jpg?n=hama-00205194-jack-audio-adapter-1x-jack-zasuvka-3-5-mm-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-cerna&v=)