Dynavox 207383 jack audio kabel [1x jack zástrčka 3,5 mm - 1x jack zástrčka 3,5 mm] 1.50 m černá flexibilní provedení
Kód: C2001889
Výrobce: Dynavox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 341,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zástrčka stereo jack 3.5 mm. Vnitřní vodič OFC (99,99% měď), uspořádání vodičů vždy 11 x 0.12 mm na pól, průměr kabelu cca 5 mm. Vodič s hliníkovým stíněním a černým nylonovým vnějším pletivem pro ochranu před podestýlkou a mechanickým zatížením. Kvalitní konektor s pozlacenými kontakty pro pevné držení a nejlepší přenos.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vnitřní vodič OFC (99,99% měď)
11 x 0.12 mm na pól
Vodič s hliníkovým stíněním a černým nylonovým vnějším pletivem
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.50 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | jack zástrčka 3,5 mm |
| Typ konektoru B (výstup) | jack zástrčka 3,5 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | audio |
| Vlastnosti kabelu | flexibilní provedení |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | jack |
| Kategorie produktu | audio kabel |
![Dynavox 207383 jack audio kabel [1x jack zástrčka 3,5 mm - 1x jack zástrčka 3,5 mm] 1.50 m černá flexibilní provedení](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19130256-dynavox-207383-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1-50-m-cerna-flexibilni-provedeni.jpg?n=dynavox-207383-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-jack-zastrcka-3-5-mm-1-50-m-cerna-flexibilni-provedeni&v=)