Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený
Kód: C3363890
Výrobce: Cordial
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 262,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 1.50 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | jack zástrčka 6,3 mm (stereo) |
| Typ konektoru B (výstup) | jack zástrčka 6,3 mm (stereo) |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | audio |
| Materiál vodiče v kabelech | měď |
| Vlastnosti kabelu | PVC plášť · kroucený |
| Kanály náhlavní sady | stereo |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | jack |
| Kategorie produktu | audio kabel |
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614125-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg?n=cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny&v=)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614126-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614127-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614128-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614129-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614130-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14816 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 1.50 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18614131-cordial-14816-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1-50-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)