Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený
Kód: C3363895
Výrobce: Cordial
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 314,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 3 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | jack zástrčka 6,3 mm (stereo) |
| Typ konektoru B (výstup) | jack zástrčka 6,3 mm (stereo) |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | audio |
| Materiál vodiče v kabelech | měď |
| Vlastnosti kabelu | PVC plášť · kroucený |
| Kanály náhlavní sady | stereo |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | jack |
| Kategorie produktu | audio kabel |
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408524-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg?n=cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny&v=)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408525-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408526-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408527-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408528-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408529-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)
![Cordial 14817 jack audio kabel [1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo) - 1x jack zástrčka 6,3 mm (stereo)] 3 m černá PVC plášť, kroucený](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/17408530-cordial-14817-jack-audio-kabel-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-1x-jack-zastrcka-6-3-mm-stereo-3-m-cerna-pvc-plast-krouceny.jpg)