Cliff CL1282A jack konektor 6.35 mm zásuvka, vestavná horizontální Pólů: 2 mono černá 1 ks
Kód: C736071
Výrobce: Cliff
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Typy spínacích kontaktů:
NC = rozpínače
N = nelze zapínat samostatně
Vybavení
jack konektor 6.35 mm
zásuvka, vestavná horizontální
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Audiokanály | mono |
| Barva | černá |
| Připojení (součástky) | pájené |
| Číslo výrobce | CL1282A |
| Typ (výrobce) | CL1282A |
| Materiál | Matice: kov · Clona: PVC |
| Provedení | Vnitřní závit |
| Jmenovitý proud | 5 A |
| Jmenovité napětí | 2000 V/DC |
| Pólů | 2 |
| Provedení konektoru | zásuvka, vestavná horizontální |
| Jmenovitý proud | 5 A |
| Druh spínacího kontaktu | NN |
| Jmenovité napětí | 2000 V/DC |
| počet pólů | 2/Mono |
| Připojení | Pájení |
| Materiál kontaktu | poniklovaná |
| Počet cyklů zapojení (uvedení v činnost) | 10000 |
| Provozní teplota | -10 - +70 °C |
| Kategorie produktu | jack konektor 6.35 mm |
