Degson 15CDGV zásuvkový konektor na kabel 2, rozteč 3.81 mm, 15CDGV-3.81-02P-14-00AH-200, 200 ks
Kód: C1620464
Výrobce: Degson
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 523,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
Obsah: 200 ks
Počet řádků: 1
Počet pólů: 2
| Technické parametry | |
| Množství | 200 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 20.40 x 17.62 x 16.20 mm |
| Barva | zelená |
| Vnější výška | 16.20 mm |
| Vnější délka | 20.40 mm |
| Vnější šířka | 17.62 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 8 A |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Počet pólů | 2 |
| Vlastnosti konektoru | kódovací |
| Připojení (součástky) | pájené |
| Finální úprava kontaktu | pocínovaný |
| Kolíkový tvar | čtvercový |
| Typ zapojení konektoru | wire to wire |
| Řada (konektory) | 15CDGV |
| Číslo výrobce | 15CDGV-3.81-02P-14-00AH |
| Typ (výrobce) | 15CDGV-3.81-02P-14-00AH-200 |
| Jmenovitý proud | 8 A |
| Jmenovité napětí | 300 V |
| Rastr (rozteč) | 3.81 mm |
| Ø pin | 0.80 mm |
| Počet kontaktů v řadě | 2 |
| Provedení konektoru | přírubová zásuvka, rovná |
| Izolační materiál | PA 66 UL 94V-0 |
| Počet řádků | 1 |
| Materiál kontaktu | slitina mědi |
| Materiál pouzdra | PA 66 UL 94V-0 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +105 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | zásuvkový konektor na kabel |
