Connfly pinová lišta (precizní) Počet řádků: 1 Počet kontaktů v řadě: 32 DS1004-1*32F12-B 1 ks Bulk
Kód: C2860006
Výrobce: Connfly
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Počet pólů 32
Počet řádků 1
Obsah 1 ks
Rozsah dodávky
- Obsah: 1 ks
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vnější šířka | 2.54 mm |
| Možno oddělit | Ano |
| Jmenovitý proud - filtr | 3 A |
| Počet pólů | 32 |
| Připojení (součástky) | pájecí piny |
| Kontaktní plocha | pozlacený |
| Typ balení součástek | Bulk |
| Směr zástrčky | kolmo k DPS |
| Kolíkový tvar | kulatý |
| Číslo výrobce | DS1004-1*32F12-B |
| Typ (výrobce) | DS1004-1*32F12-B |
| Jmenovitý proud | 3 A |
| Rastr (rozteč) | 2.54 mm |
| Délka pinu (potištěná strana) | 3.96 mm |
| Délka pinu (zásuvná strana) | 3 mm |
| Počet kontaktů v řadě | 32 |
| Provedení konektoru | kolíková lišta, rovná |
| Počet řádků | 1 |
| Materiál kontaktu | slitina mědi |
| Materiál pouzdra | PBT |
| Teplota (max.) | 105 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | pinová lišta (precizní) |
