Accessories, Fixing screw, for cross-connection link, 30 mm BFSC M4X30 0267100000 Weidmüller 50 ks
Kód: C277589
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 303,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Weidmüller offers users of modular terminals a comprehensive range of accessories that render possible appropriate solutions for all - even non-standard - tasks.
| Technické parametry | |
| Množství | 50 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 30 x 40 x 60 mm |
| Vnější výška | 60 mm |
| Vnější délka | 30 mm |
| Vnější šířka | 40 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 0267100000 |
| Typ (výrobce) | BFSC M4X30 |
| Typ | BFSC M4X30 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 2.86 g |
