Accessories, Fixing screw, for busbars, 20 mm KISC M3X20.5/10 EK4 0303000000 Weidmüller 100 ks
Kód: C277744
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 688,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Upevňovací šroub. pro napájecí kolejnice, 20 mm.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 20 x 50 x 88 mm |
| Vnější výška | 88 mm |
| Vnější délka | 20 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 0303000000 |
| Typ (výrobce) | KISC M3X20.5/10 EK4 |
| Typ | KISC M3X20.5/10 EK4 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 1.18 g |
