Accessories, Fixing screw, for cross-connection link, 20 mm BFSC M4X20 0362800000 Weidmüller 100 ks
Kód: C278024
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 562,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Weidmüller offers users of modular terminals a comprehensive range of accessories that render possible appropriate solutions for all - even non-standard - tasks.
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 20 x 50 x 120 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější délka | 20 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 0362800000 |
| Typ (výrobce) | BFSC M4X20 |
| Typ | BFSC M4X20 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 2.11 g |
