Accessories, End bracket EW 15 0382860000 béžová Weidmüller 50 ks
Kód: C278098
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 478,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Weidmüller's range of products includes end brackets that guarantee a permanent, reliable mounting on the terminal rail and prevent sliding. Versions with and without screws are available. The end brackets include marking options, also for group markers, and also a test plug holder.
| Technické parametry | |
| Množství | 50 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 26 x 10 x 21 mm |
| Barva | béžová |
| Vnější výška | 21 mm |
| Vnější délka | 26 mm |
| Vnější šířka | 10 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 0382860000 |
| Typ (výrobce) | EW 15 |
| Typ | EW 15 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 2.7 g |
