Weidmüller 1050100000-20 béžová 20 ks WAP 16+35 WTW 2.5-10 1050100000-20 béžová Weidmüller 20 ks
Kód: C282753
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 303,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
The versatile and extensive range of products - from 0.05 mm² to 300 mm² - means that you have diverse options for your applications at your disposal.
| Technické parametry | |
| Množství | 20 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 56 x 1.5 x 49.5 mm |
| Vnější výška | 49.5 mm |
| Vnější délka | 56 mm |
| Vnější šířka | 1.5 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 1050100000-20 |
| Typ (výrobce) | WAP 16+35 WTW 2.5-10 |
| Typ | WAP 16+35 WTW 2.5-10 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 4.617 g |
