Weidmüller 1058800000-20 béžová 20 ks WTW EN 1058800000-20 béžová Weidmüller 20 ks
Kód: C282906
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 416,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
The versatile and extensive range of products - from 0.05 mm² to 300 mm² - means that you have diverse options for your applications at your disposal.
| Technické parametry | |
| Množství | 20 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 86 x 3 x 62 mm |
| Vnější výška | 62 mm |
| Vnější délka | 86 mm |
| Vnější šířka | 3 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 1058800000-20 |
| Typ (výrobce) | WTW EN |
| Typ | WTW EN |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 13.735 g |
