W-Series, Partition plate, Dark Beige, 2 mm WTW WFF70 1067200000 šedá Weidmüller 10 ks
Kód: C283314
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 147,- Kč s DPH
Popis
The comprehensive range of bolt-type screw terminals offers secure connections for all power transmission applications.
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 190 x 2 x 71 mm |
| Vnější výška | 71 mm |
| Vnější délka | 190 mm |
| Vnější šířka | 2 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ označení | bez potisku |
| Číslo výrobce | 1067200000 |
| Typ (výrobce) | WTW WFF70 |
| Typ | WTW WFF70 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 48.21 g |
