WAGO 2010-403 světle šedá 1 ks
Kód: C735503
Výrobce: WAGO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 59,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Izolovaný hřebenový můstek pro sérii 2010.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | světle šedá |
| Jmenovitý proud - filtr | 57 A |
| Pro série (Wago) | 2010 |
| Série (sériové terminály Wago) | 2010 |
| Číslo výrobce | 2010-403 |
| Typ (výrobce) | 2010-403 |
| Provedení | trojnásobný |
| Jmenovitý proud | 57 A |
| Jmenovité napětí | 800 V |
| Pólů | 3 |
| Jmenovitý proud | 57 A |
| Připojení | - |


