Degson DC16-PE-01P-1C-00A(H) svorka ochranného vodiče šroubová svorka zelená, žlutá 1 ks
Kód: C2135239
Výrobce: Degson
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 84,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 50 x 12 x 45.5 mm |
| Barva | zelená · žlutá |
| Vnější výška | 45.5 mm |
| Vnější délka | 50 mm |
| Vnější šířka | 12 mm |
| Vhodný pro | DIN montážní lišta NS 35 · 7,5 · NS 35 · 15 a NS 32 |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Číslo výrobce | DC16-PE-01P-1C-00A(H) |
| Typ (výrobce) | DC16-PE-01P-1C-00A(H) |
| AWG max. | 3 |
| AWG min. | 14 |
| Max. flexibilní průměr | 25 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 1.5 mm² |
| Pevný průřez max. | 25 mm² |
| Minimální průřez pevný | 1.5 mm² |
| Pólů | 1 |
| Délka izolace (max.) | 12 mm |
| Délka odizolace | 10 mm |
| Jmenovité rázové napětí | 8 kV |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | svorka ochranného vodiče |
