TRU COMPONENTS TC-JPT6-PE průchodková svorka 8.2 mm rychlé připojení Pólů: 2 0.5 mm² 6 mm² zelená, žlutá 1 ks
Kód: C2898094
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 57.7 x 8.2 x 43.5 mm |
| Barva | zelená · žlutá |
| Vnější výška | 43.5 mm |
| Vnější délka | 57.7 mm |
| Vnější šířka | 8.2 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 52 A |
| Připojení (součástky) | rychlé připojení |
| Číslo výrobce | TC-11592376 |
| Typ (výrobce) | TC-JPT6-PE |
| Jmenovitý proud | 52 A |
| Jmenovité napětí | 1000 V |
| Šířka svorky | 8.2 mm |
| Max. flexibilní průměr | 6 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.5 mm² |
| Pevný průřez max. | 10 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.5 mm² |
| Pólů | 2 |
| Počet řádků | 1 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | průchodková svorka |

