Weidmüller 8671050000 dvojitá svorka pružinová svorka zelenožlutá 50 ks
Kód: C391498
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 230,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Terminal blocks in tension clamp system and the Z Series are specially customised to the customers' requirements.
| Technické parametry | |
| Množství | 50 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 77.6 x 6.1 x 60 mm |
| Barva | zelenožlutá |
| Vnější výška | 60 mm |
| Vnější délka | 77.6 mm |
| Vnější šířka | 6.1 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Připojení (součástky) | pružinová svorka |
| Číslo výrobce | 8671050000 |
| Typ (výrobce) | ZDK 4-2 PE |
| Max. flexibilní průměr | 4 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.5 mm² |
| Pevný průřez max. | 6 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.5 mm² |
| Typ | ZDK 4-2 PE |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 24.62 g |
| Kategorie produktu | dvojitá svorka |
