WAGO 264-727/999-950 svorka ochranného vodiče 10 mm pružinová svorka osazení: Terre zelená, žlutá 100 ks
Kód: C546786
Výrobce: WAGO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 274,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Pro použití Ex e II, zelenožlutá.
Vybavení
- 264-727/999-950
Balení 100 ks
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozměry | (š x v) 10 mm x 24.50 mm |
| Barva | zelená · žlutá |
| Vnější výška | 24.50 mm |
| Vnější šířka | 10 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 24 A |
| Průmyslové zboží | Ano |
| osazení | Terre |
| Vlastnosti konektoru | Navrženo pro použití Ex e II |
| Připojení (součástky) | pružinová svorka |
| Číslo výrobce | 264-727/999-950 |
| Typ (výrobce) | 264-727/999-950 |
| Jmenovitý proud | 24 A |
| AWG max. | 14 |
| AWG min. | 20 |
| Šířka svorky | 10 mm |
| Max. flexibilní průměr | 2.50 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.50 mm² |
| Pevný průřez max. | 2.50 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.50 mm² |
| Pólů | 4 |
| Počet kontaktů v řadě | 4 |
| Délka izolace (max.) | 9 mm |
| Délka odizolace | 8 mm |
| Počet řádků | 1 |
| Kategorie produktu | svorka ochranného vodiče |
